Web Novele
Dobrodošli na Web Novele forum.
Molimo Vas, ulogujte se,
ili registrujte.
Hvala.

Join the forum, it's quick and easy

Web Novele
Dobrodošli na Web Novele forum.
Molimo Vas, ulogujte se,
ili registrujte.
Hvala.
Web Novele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mi Pecado

4 posters

Ići dole

Mi Pecado Empty Mi Pecado

Počalji od Marko92 16.12.09 17:55

Mi Pecado 008copy

Paulino Cordoba, Gabino Roura, Rodolfo Huerta i Matias Quiroga, bili su najbolji prijatelji jos od djetinstva, ali sad su odrasli, njihovi prioriteti se menjaju i prijeti im greh koji ce unistiti njihov dosadasnji odnos.
Paulino Cordoba je vlasnik imanja "El Milagro" koji se bavi proizvodnjom jabuka, i muz je od Rosario sa kojom ima dvoje djece Cesara i Lucreciu. Rosario je uvek posvecivala vise pažnje sinu nego kceri. Lucrecia pazi na Delfinu, sluskinju od Rosario i majku od Manuela. Lucrecia i Manuel se smatraju kao brat i sestra. Najbolji Lucrecijin prijatelj je Julian Huerta. Obojica dele iste osecaje kod Lukrecije i kako godine prolaze ti osecaji prerastaju u veliku ljubav.
Gabino Roura je prodoran i ambiciozan covek koji ubija svoju zenu Ines da bi se obogatio. Gabino manipulise svoje prijatelje i njihovu djecu Carmelo i Teresu. On je vlasnik najbolje zemlje u kraju, koju kontrolise Paulina i zaduzen je za kontrolu, distribuciju i marketing jabuka.
Rodolfo Huerta je ucitelj u selu San Pedro i on je dobar i radisan covek. U braku je sa Justinom, zenom koja je senzualna i privlacna i koja je nezadovoljna onim sto joj suprug moze dati. Oni su roditelji Juliana i Josue. Justina Almada, Rodolfova zena, koja je pokrenula niz konflikata u vezi proizvodnje jabuka, u cilju da unisti prijateljsku vezu izmedu Paulina i Gabina.
Matias Quiroga je svestenik u selu, zivi u nedaci jer su njegovi prijatelji sada neprijatelji i glavna prepreka za ljubav izmedu Lucrecije i Juliana. Na zalost, za oboje, bivaju uvuceni u u jednu nesrecu koja je kostala zivota Cesara. Iako su nevini, Rosario misli da su oni glavni krivci.
Rosarijina depresija postaje sve veca i vise ne podnosi kcerkino prisustvo. Ozlojadenost Rosarijina natera Paulina da odvede svoju kcer sa imanja da bi se distancirali od porodice Rodolfa Huerte. Od tada zbog tracanja i ogovaranja u selu Julian dobiva nadimak "El Chamuco" koje ce morati nositi do kraja zivota.
Uprkos prolaska mnogo godina, Julian i Lucrecia se susrecu i ljubav izmedu njih dvoje ponovno se rodi, njihovi se roditelji ne slazu sa tim, ali oni odluce boriti se protiv njih. Racunaju na podrsku Delfine i Modesta, njenog muza i Manuelovu solidarnost, koji uprkos sto jos voli Lukreciju pomaze im da budu sretni. Modesto, predradnik na imanju "El Milagro", je covjek sa sela, koji ima malu parcelu u kojoj uzgaja kukuruz i koji skupa sa Delfinom i Manuelom formiraju porodice i ljubavi.
Lucrecia se ne vraca sama, sa njom dolazi Renata njena rodbina. Zavidna devojka koja zeli sve ono sto pripada Lukreciji. Paulino dozivi ekonomsku krizu i Gabino zahteva da se ozeni sa Lukrecijom. Ali se Carmelo suprostavi i ubija svoga oca. Julian je nepravedno optuzen za ovaj zlocin, i Lukrecija je sada prisiljena udati se za Carmela kako bi spasila svog oca od krize i da bi spasila nepravedno optuzenog Juliana. Julijan odlazi iz sela uveren da ga je Lukrecia izdala.
Lukrecia zivu u tuzi i nesretna je u braku sa Carmelom zbog braka i toga sto je izgubila imanje "El Milagro". Narod je poceo pricati kako se pojavio stranac u selu koji je kupio imanje "El Milagro". Lukrecija uskoro otkriva da je taj stranac Julian Huerta. Carmelo sazna da se Julian vratio i objavi rat izmedu njih, za Lukrecijinu ljubav.


Uloge:
Maite Perroni .... Lucrecia Córdoba
Eugenio Siller .... Julián Huerta
Lucía Méndez .... Inés de Roura
Sergio Goyri .... Gabino Roura
Daniela Castro .... Rosario de Córdoba
Francisco Gattorno .... Rodolfo Huerta
Sabine Moussier .... Justina Almada de Huerta
Armando Araiza .... Carmelo Roura
Roberto Blandón .... Paulino Córdoba
Salvador Sánchez - Padre Matías Quiroga
Jessica Coch .... Renata Córdoba


Info:
Godina: 2009
Broje epizoda: 110
Marko92
Marko92
Član foruma
Član foruma

Broj poruka : 53
Datum upisa : 11.12.2009
Godina : 32
Lokacija : con Maite Perroni

Nazad na vrh Ići dole

Mi Pecado Empty Re: Mi Pecado

Počalji od WN-fan 19.12.09 15:59

Ne svidja mi se serija. Dobro je što ima samo 110 epizoda. Ako dođe na Pink, možda bacim pogled ponekad.

WN-fan
Početnik
Početnik

Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mi Pecado Empty Re: Mi Pecado

Počalji od Marko92 19.12.09 16:18

Meni je serija odlicna. Poceo sam da je gledam stigao sam do 7 epizode....Znaci svima je preporucujem...
Marko92
Marko92
Član foruma
Član foruma

Broj poruka : 53
Datum upisa : 11.12.2009
Godina : 32
Lokacija : con Maite Perroni

Nazad na vrh Ići dole

Mi Pecado Empty Re: Mi Pecado

Počalji od Mole @dmin 19.12.09 16:25

Mozda je posle 7. jos gora.
Meni se isto ne svidja nimalo... katastrofa... lol!
Nemam ni zelju da je pogledam. Razz

Mole @dmin
Pisac poruka - retko
Pisac poruka - retko

Broj poruka : 70
Datum upisa : 30.08.2009
Godina : 30

http://webnovele.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Mi Pecado Empty Re: Mi Pecado

Počalji od Marko92 19.12.09 16:27

Svako ima razlicit ukus, ja je prvenstveno gledam zbog MAITE...
Marko92
Marko92
Član foruma
Član foruma

Broj poruka : 53
Datum upisa : 11.12.2009
Godina : 32
Lokacija : con Maite Perroni

Nazad na vrh Ići dole

Mi Pecado Empty Re: Mi Pecado

Počalji od lepotica 30.12.09 15:01

Nisma jos gledala.videcu
lepotica
lepotica
Početnik
Početnik

Broj poruka : 18
Datum upisa : 30.08.2009
Godina : 30
Lokacija : svuda pomalo :)

Nazad na vrh Ići dole

Mi Pecado Empty Re: Mi Pecado

Počalji od Marko92 31.12.09 0:19

Od 4. januara na PINK-u, u terminu od 15:40
Marko92
Marko92
Član foruma
Član foruma

Broj poruka : 53
Datum upisa : 11.12.2009
Godina : 32
Lokacija : con Maite Perroni

Nazad na vrh Ići dole

Mi Pecado Empty Re: Mi Pecado

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu